Heracleum's.org Heracleum's.org Heracleum's.org
itPronuncia in Polacco
HomeStrumentiPronuncia
Mostra informazioni

Ricerca e ascolta la pronuncia di nomi e parole

Sei interessato alla pronuncia di parole in una lingua o hai dubbi sulla dizione in italiano? Seleziona la lingua d'interesse nella lista a discesa, scrivi il termine nella casella ed esegui la ricerca! Puoi usare un semplice tasto 'Invio' da dentro la casella oppure cliccare sulla scritta di fianco 'Cerca e ascolta'. Otterrai più risultati assieme: sul lato destro la pronuncia, sulla sinistra immagini riguardanti la parola e termini simili. Il tutto per capire cos'è la parola, com'è fatto l'oggetto, che volto ha il nome del personaggio, oppure informazioni varie su luoghi, prodotti o qualsiasi altra cosa. Per ogni pronuncia vedi il bottone 'play' per ascoltare l'audioclip registrato da persone reali (utenti di Forvo, voci sia maschili che femminili, da tutto il mondo), la lingua della parola e la nazione dell'utente.
Buon divertimento! Nascondi

Pronuncia di idioms

Termini recenti nella categoria idioms (100):

o niebo zza węgła uciec tam, gdzie pieprz rośnie dać dyla Los się do nich uśmiechnął Wóz albo przewóz Coś tu się kroi ryzykować własną skórą mieć związane ręce klepać trzy po trzy być z kimś na noże mieć coś na końcu języka Wszystko idzie jak po maśle być z kimś na bakier żyć w cieniu kogoś połamać sobie zęby na czymś Masz coś na ząb? mieć serce na dłoni odprawić kogoś z kwitkiem ocalić swą skórę pocałować klamkę otrzeć się o śmierć zagiąć parol na kogoś/coś wkurzyć kogoś mieć życie usłane różami przejechać się na tamten świat wiedzieć na czym się stoi siedzieć jak na tureckim kazaniu grać na dwa fronty rozdzierać szaty stawić komuś czoło Co ci chodzi po głowie? wychodzić ze skóry żeby ... zejść z tego padołu położyć łapę na czymś zapalić się do czegoś mieć nie po kolei w głowie być czyimś oczkiem w głowie wieszać na kimś psy być języczkiem u wagi w żywe oczy czytać między wierszami pożegnać się z życiem być pod czyimś butem trzymać nerwy na wodzy być solą w czyimś oku wrobić kogoś w coś nie pozostawić na kimś suchej nitki Tu jest pies pogrzebany Dzieci i ryby głosu nie mają Raz na wozie, raz pod wozem wiatr zmienił kierunek być jedną nogą w grobie spaść/spadać na cztery łapy złapać Pana Boga za nogi kruszyć kopie o coś zawracać komuś dupę pod pręgierzem opinii publicznej pójść komuś na rękę najeść się strachu dać sobie rękę uciąć, że ... Sęk w tym, że nie zagrzewać miejsca w domu mieć dobry smak zacierać ręce nie chować głowy w piasek lać wodę do studni zakarbować w pamięci wziąć w łapę dać komuś z garści zapomnieć języka w gębie dostać kosza dać się wywieść w pole być na wojennej ścieżce drzeć koty z kimś Krew mnie zalewa gdy ... wysadzić kogoś z siodła rzucić wilkom na pożarcie psuć sobie krew mieć kogoś/coś w nosie zrobić z igły widły Tylko ani mru-mru trzymać rękę na pulsie To było mu pisane święte słowa przychylić komuś nieba żyć po bożemu Włos mu z głowy nie spadnie znać się na rzeczy usunąć się w cień To pomaga jak umarłemu kadzidło dać komuś do galopu być zakochanym po uszy Coś mi tu nie gra! stąpać po kruchym lodzie dźwigać na głowie cały dom jeść komuś z ręki od deski do deski mieć dobrze ułożone w głowie mieć gołębie serce

Mi piace »

Stai sfogliando per categoria...
Clicca su un termine per sapere come si pronuncia.

Novità: Supporto completo per smartphone e tablet, responsive design, audio e cambiate le foro del termine o risultati simili.

Informazioni su idioms:

Visualizza foto e immagini di "idioms"...
Pronuncia di idioms

loading...

© Heracleum (2004-2015) - Contattami
Cookie Policy